POSLEDNÉ BYTY V PREDAJI (galéria)

Máme pre Vás v ponuke posledné 1-izbové a 2-izbové byty vo verzii "holobyt" alebo "štandard na kľúč".

V polyfunkčnom objekte Living Logistic to už žije na plné obrátky! Väčšina bytov je úspešne predaných, skvelá reštaurácia na prízemí budovy je v prevádzke a prvé byty začínajú byť obývané svojimi vlastníkmi a nájomníkmi, ktorí sa tešia atraktívnej a perspektívnej lokalite, skvelej dostupnosti a praktickému a modernému riešeniu bývania.

V ponuke máme pre Vás výber z posledných bytov:

- 2-izbové byty s balkónom s výmerou 45m2,

- 1-izbové byty s balkónom s výmerou 30m2, a

- 1-izbové byty bez balkóna s výmerou 27m2.

Všetky byty sú pre našich zákazníkov ponúkané v 2 variantoch:

1. variant "holobyt" obsahuje: príprava na vypínače a zásuvky, omietky, betónový poter, kúrenie formou konvektorov (kúrenie, chladenie), teplá a studená voda (centrálne v objekte), balkón s poterom v spáde.

2. variant "štandard na kľúč" obsahuje (naviac k položkám variantu "holobyt"): podlahy, dlažby, sanita (komplet kúpeľňa), interiérové dvere.

  • Príklady dokončeného "štandardu na kľúč" si môžete pozrieť tu:
    Štandard 1-izbového bytu bez balkóna
    Štandard 1-izbového bytu s balkónom

Všetky byty sú vykurované teplovodným kúrením (jednotky FAN-COIL vykurovacia/ chladiaca jednotka) v celom byte so samostatnou reguláciou. Ohrev TUV je zabezpečený centrálne z kotolne bytového domu (merače pri každom byte). Kompletná príprava elektroinštalácie vrátane zásuviek, vypínačov a dátových prípojok (televízia, internet).

Partneri

Real home
BTK
Oberndorfer
Tatra Banka